Kim's Kitchen staat voor kookworkshops in huiselijke sfeer, geïnspireerd door de wereldkeuken.
De wereldkeuken staat centraal in Kim's Kitchen. Na enkele jaren in het buitenland te hebben gewoond ben ik absoluut gepassioneerd door de wereldkeuken. Er worden momenteel 90% Aziatische gerechten bereid alsook een beperkt aantal Midden-Oosterse & Mexicaanse gerechten.
Zowel particulieren als bedrijven zijn welkom bij Kim's Kitchen. Ik organiseer zowel open kookworkshops waar je alleen of met 1 of meerdere vrienden kan inschrijven als kookworkshops 'à la carte'.
De 'open' kookworkshops vinden plaats in mijn kookatelier te Oostende met minimaal 4 en maximaal 8 personen. De gemiddelde duur van een kookworkshop bedraagt 3 uur waarvan we 2 uur koken en 1 uur gezellig alles samen opeten bij een glaasje wijn en/of water.
Op de Facebook pagina vind je alle geplande kookworkshops met een woordje uitleg terug bij de evenementen of via de website kan je ook de data terugvinden.
Onder de kookworkshops 'à la carte' vallen verjaardagsfeestjes, vrijgezellen, teambuilding, zomaar met vrienden en/of familie,... Elke reden is goed voor mij. Deze kunnen doorgaan in mijn kookatelier of op verplaatsing. Meerdere concepten zijn mogelijk, alles is bespreekbaar.
Naast dit alles kan u bij Kim's Kitchen - Kookworkshops ook terecht voor de aankoop van een Thermomix. Demonstraties van de Thermomix en kookworkshops met de Thermomix maken ook deel uit van het programma van Kim's Kitchen. Uiteraard ook alles in het thema van de wereldkeuken.
Voeg een review toe